تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

ABOUT US

معرفی شرکت پنتازوم درباره ما

درباره ما

پنتازوم مجموعه ای است که برای پوشش نیازهای شما در معرفی کسب و کارتان در فضای مجازی ایجاد شده است. شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات معرفی و توسعه یا موارد اجرایی مربوط به تبلیغات کسب و کارها در فضای مجازی را مانند طراحی سایت، طراحی لوگو و بنر، تولید محتوا و مشاوره تجارت الکترونیک انجام می دهند. با این حال کمتر مجموعه ای به ارائه راهکار و یا تدوین بسته های راهبردی پرداخته است. ما اعتقاد داریم شما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی یک گروه متخصص دارید. درست است که در نگاه اول فضای مجازی امکاناتی با دسترسی آسان در اختیار همه می گذارد اما وقتی صحبت از استفاده تجاری باشد، نیاز به برنامه ریزی، تحلیل و تخصص است. برون سپاری بخشی از کارهای اجرایی مجموعه شما باعث کاهش هزینه ها ، آرامش و تمرکز بیشتر شما در حیطه تخصصی خودتان می شود.

ما هم چنین به جهت پشتیبانی بیشتر از شما بخش وبلاگ آموزشی تجارت الکترونیک پنتازوم را هم راه اندازی کرده ایم که مطالب آموزشی، دانلود های رایگان و بسیاری از موارد که در توسعه کسب و کار شما مفید است را در آن قرار داده ایم. در صورتی که سوالی دارید صفحه  سوالات متداول را مطالعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

خدمات ما

تولید محتوا

تولید محتوا هدفمند، سئو شده و مفید که اولا ترافیک واقعی برای سایت شما ایجاد خواهد کرد و ثانیا بهترین روش بازاریابی به شمار می آید.
تولید محتوا و مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی

تحلیل خدمات و مشاوره

با بهترین خدمات مشاوره : بهترین مسیر را برای رشد و توسعه کسب و کار خود انتخاب می کنید.

مشاهده خدمات تحلیل و مشاوره در پنتازوم

سئو و بهینه سازی

برای دیده شدن در گوگل نیاز به خدمات سئو سایت و پشتیبانی محتوا دارید! بدون رسیدگی به سایت عملا هیچ بازدید کننده ای نخواهید داشت .
پشتیبانی سئو سایت

طراحی سایت

پشتیبانی سایت مهم تر از طراحی سایت! در پنتازوم چطور برای شما طراحی سایت را انجام می دهیم؟!

طراحی سایت

بازاریابی اینترنتی

فوق العاده ترین امکانات برای بازاریابی در فضای مجازی برای شما آماده استفاده است. برای مشاوره اختصاصی در مورد کسب و کار خودتان با ما تماس بگیرید!
مشاهده تعدادی از نمونه کارها

طراحی گرافیک

گرافیک ، زبان گویای وب است! با طرح های دلنشین کاربران خود را با برندتان درگیر کنید!

طراحی بنر